Zoznámte sa so značkou PRESSPOINT

Vítame vás na našej webovej stránke a tešíme sa, že vám môžeme predstaviť našu značku PRESSPOINT. Sme hrdí na to, že sme jedným z popredných obchodov v oblasti tabakových výrobkov a doplnkových služieb v meste. Tu je krátky prehľad o tom, kto sme a čo robíme:

Naša Vízia:
Našou hlavnou víziou je poskytovať našim zákazníkom nielen vynikajúce produkty, ale aj nezabudnuteľný zážitok. Sme presvedčení, že kvalitný servis, široký výber a príjemná atmosféra sú kľúčom k spokojnosti našich zákazníkov.

Naša Misia:
Snažíme sa byť viac ako len miestom, kde si môžete zakúpiť tabakové výrobky. Naša misia je poskytovať našim zákazníkom priestor, kde sa môžu stretnúť s vášňou pre tabakové produkty, novinky v tlači a rôznymi darčekovými predmetmi. Chceme byť miestom, kde sa cítite vítaní a kde nájdete produkty a služby, ktoré spĺňajú vaše potreby.

Naša Ponuka:
Sme hrdí na náš široký výber tabakových výrobkov, vrátane cigariet, fajkových tabakov, tabakov do vodnej fajky, elektronických cigariet a viac. Okrem toho ponúkame domácu a zahraničnú tlač, darčekové predmety, suveníry, hry a doplnkové služby, ktoré robia náš obchod skutočne jedinečným miestom.

Naša Komunita:
Sme radi, že sme súčasťou lokálnej komunity. Chceme byť miestom, kde sa ľudia môžu stretávať, zdieľať skúsenosti a objavovať novinky zo sveta tabaku a tlače. Vaša spokojnosť je pre nás na prvom mieste a veríme, že spolu tvoríme skvelé miesto na nákupy a stretnutia.

Ak máte nejaké otázky alebo by ste sa chceli dozvedieť viac o našej spoločnosti, neváhajte nás kontaktovať. Tešíme sa na vašu návštevu v našej predajni PRESSPOINT a ďakujeme vám za vašu dôveru.

 

 

 

Naša spoločnosť HANDYMAN

Spoločnosť HANDYMAN s hrdosťou prevádzkuje maloobchodné predajne pod názvom PRESSPOINT. Naša prítomnosť na trhu, už viac ako 21 rokov, nás robí skutočnými odborníkmi v oblasti tabakových výrobkov.

Sme vedúcim dovozcom tabakov do vodných fajok a tiež dôveryhodným distribútorom fajčiarskych pomôcok a doplnkového tovaru. Naši obchodní zástupcovia sú náš most k stovkám klientov po celom Slovensku, s ktorými spolupracujeme, aby sme im priniesli to najlepšie zo sveta tabakových produktov.

Našou hlavnou víziou je byť nezastupiteľným partnerom pre všetkých vášnivých milovníkov tabakových výrobkov. Sme odhodlaní prinášať radosť a potešenie našim zákazníkom prostredníctvom nášho širokého portfólia výrobkov a profesionálneho prístupu. Veríme, že zákazníci si zaslúžia len to najlepšie, a preto sa neustále snažíme prinášať novinky a výnimočné produkty do ich rúk.

Zároveň sa usilujeme byť medzi prvými, kto prináša čerstvé noviny a informácie do sveta tabakových výrobkov. Chceme, aby naši zákazníci boli vždy dobre informovaní a mali prístup k aktuálnym udalostiam a trendom.

Ak máte akékoľvek otázky, pripomienky alebo záujem o naše produkty, neváhajte nás kontaktovať. Sme tu pre vás.

 

Chcete spoznať našu ponuku produktov?

Navštívte náš e-shop, zaregistrujte sa a nakupujte. 

Návrat hore